Schody na wykładkę betonową

Schody na wykładkę betonową to rozwiązanie funkcjonalne i bardzo stabilne. Ponadto modnie podkreślą wystrój każdego budynku mieszkalnego. Opierają się na stropie i podciągu poprzez zakotwienie w nim zbrojenia i oparcie płyty schodowej. Jest to najbardziej podstawowy, wytrzymały i najprostszy w wykonaniu rodzaj schodów.

schody

Schody betonowo drewniane

W zależności od rodzaju wybranej konstrukcji schodów, powinni Państwo pomyśleć o ich odpowiednim wykończeniu. Mogą one stać się prawdziwą ozdobą każdego domu – pod warunkiem, że zostaną zaprojektowane zgodnie z kluczowym przeznaczeniem.

Oprócz schodów samonośnych czy dywanowych, istnieją też takie, które mogą być jedynie elementem wykończeniowym. Nie oznacza to, że będą one mniej atrakcyjne od innych modeli. Również mogą stanowić ozdobę pomieszczenia, wprowadzając do niego element designu. Do tego typu schodów należą schody nakładane na wykładkę betonową. Dzięki drewnianej konstrukcji montowanej na betonowej wylewce, uzyskać można wspaniałe efekty przestrzenne, które będą zaskakiwać każdego, kto odwiedzi Państwa dom.

Wyjątkowa trwałość i estetyka

Rozwiązanie, które proponujemy naszym klientom, odznacza się pomysłowością oraz kreatywnym podejściem do architektury mieszkalnej. Schody na wykładkę betonową są praktyczne i wygodne. Dlatego jeśli wybierają Państwo taki typ, warto zastanowić się nad tym, jak go urozmaicić. Drewniane stopnie, które położyć można na betonowej wykładce, wzbogacą jej wygląd. Tworzywo, z którego wykonujemy tego typu schody jest trwałe i odporne na zniszczenia, dzięki czemu można cieszyć się ich długim użytkowaniem.

Proponujemy różne kolory oraz kształty stopni – tak, by były w stanie dopasować się do Państwa wnętrza i uczynić nasze usługi w pełni satysfakcjonującymi.

Ekonomiczny sposób na odnowienie wnętrza

Schody na wykładce betonowej mogą być również bardzo dobrym sposobem na szybkie i niedrogie odświeżenie wnętrza. Jeśli z różnych względów nie mogą Państwo pozwolić sobie na wymianę betonowych schodów na bardziej nowoczesną wersję, np. popularne schody dywanowe, proponujemy powyższą alternatywę. Ozdobienie ich wysokiej jakości drewnem sprawi, że będą prezentowały się znacznie lepiej niż surowy beton. Całe wnętrze wyda się bardziej przytulne i cieplejsze.